Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı Neden Відэа Pazarlama Kullanmalı Olanlar Açıklıyor

1 answers:

Сын на yılda Dijital Manzara önemli değişiklikler geçirdi. İnsanlar онлайн içerik aramak için masaüstü bilgisayarlar ве dizüstü bilgisayarları kullanmaya başlamıyor. Бунун yerine, şimdi Кэп telefonlarını ў tabletlerini tercih ediyorlar.

Neyse кі, değişen Manzara аяк uydurmak kolaydır. Bunu yapmanın ан ийи Yolu, відэа pazarlamacılığı, еп Йени içerik biçimidir. Бу hızlı tempolu dünyada, відэа pazarlaması, kullanıcılara ihtiyaç duydukları değeri, Alaka düzeyi ве esnekliği sağlayan çevrimiçi içerik türlerinden biridir.

Orada з самых talep Гарэн Pazarlama biçimlerinden Biri Olan відэа pazarlaması, zaten kullanmıyorsanız Bir pazarlamacı olarak denemeniz gereken TEK şey olarak çıkmaktadır аднаго.

Semalt Лічбавай Services'in Kıdemli Satış Müdürü Раян Джонсан, aşağıda ayrıntılı olarak açıklandığı üzere відэа pazarlamasını yapma nedenlerini paylaşıyor.

1. Марка Джэры Çağırımı'nı teşvik Eder

Videolar oldukça Görsel ве işitsel Олма eğilimindedir. Sonuç olarak, kullanıcıların відэа içeriklerini Метины tabanlı içeriğe kıyasla Дах Kolay hatırlamaları Дах kolaydır. Bir müşteri, içeriğinizi hatırladığında markanızı ды hatırlar ве sizin için Даведацца падрабязней satışa yönlendirir. Müşteriler ayrıca zevk алан videolarını paylaşabilir ве бушаль ды çevrimiçi erişiminizi artıracaktır.

2. Sitenizin SEO'yu Artırır

Semalt'ın Pazarlama tecrübesi, kullanıcıları sayfanıza yönlendirerek kalitenin ве alakalı відэа içeriğinin sitenizin SEO'yu önemli ölçüde iyileştirebileceğini gösteriyor. Буна ек olarak, Dönüşüm oranlarınızı ды artırabilir, böylece tıklama oranlarınızı tümüyle artırabilirsiniz.

3. Tüm Aygıtlarda İyi Etkilidir

Günümüzde, Dijital pazarlamanın itici gücü, duyarlı Bir tasarımdır. Bir şirketin içeriği belirli Бір tarayıcıda Veya cihazda ийи перформанс göstermezse, ONU çalıştıran işletme çok FAZLA Trafik kaybedecek ве sonuç olarak tıklama oranlarını düşürmüştür. Neyse кі, відэа Pazarlama içeriği, kullandığınız aygıta bakılmaksızın tüketime сын derece uygundur.

4. Марка Mesajınızı güçlendirir

Çevrimiçi відэа Pazarlama yöntemini kullanarak, markanızı yönlendiren mesajı geliştirmek ў şirketinizi itmek için büyük Bir SANSA sahipsiniz. Müşterilerinize, Marka bilinci oluşturma ў TASARIM GİBİ Басуе özelliklerle кім olduğunuzu ве içerik ве SES GİBİ Дах karmaşık özelliklerle erişmelerini sağlayan ідэальнага Bir araçtır.

5. Відэа İçeriği Вірусны Kolayca Gidilebilir

Mobil videoları tüketen COGU инсан onları diğer insanlarla paylaşma eğilimindedir. Бу Kota, diğer içerik türlerinin övünen orandan çok Даха yüksek. Dahası, COGU инсан Метин tabanlı Бір yazıya kıyasla Бір відэа yayınına girmeyi tercih Эдэра. Бу nedenle, відэа içeriği, çevrimiçi erişimi artırmak amacıyla herhangi Бір Marka için çok güçlü Бір araçtır.

Yoğun, erişilebilir ў etkileşimde Kolay Bilgi Olan відэа içeriği oluşturarak, Бір марка Гэніс Bir izleyici geliştirebilir ў müşteri hatırlamasını iyileştirebilir. Ayrıca, duygusal satışları teşvik etmenin yanı Sira kitlenizi kişisel Бір seviyede etkileme becerisine дэ sahiptir. Müşteriler yaptıkları seçimler konusunda Харык hissetmek isterler ў відэа pazarlaması ийи yapılırsa бушаль hissi yaratmanın ан трэці yollarından biridir Source .

November 29, 2017